Albanian Bible

Psalmet 116

Psalmet

Return to Index

Chapter 117

1


 

   Lėvdoni Zotin, ju gjithė kombet! Kremtojini, ju gjithė popujt!  

 

 


2


 

   Sepse e madhe ėshtė dhemshuria e tij ndaj nesh, dhe besnikėria e Zotit vazhdon pėrjetė. Aleluja.  

 

 


Psalmet 118

 

 

 

HTMLBible Software - Public Domain Software by johnhurt.com

 


Other Items are Available At These Sites: