Albanian Bible

Psalmet 132

Psalmet

Return to Index

Chapter 133

1


 

   Ja, sa e mirė dhe e kėnaqshme ėshtė qė vėllezėrit tė banojnė bashkė nė unitet!  

 

 


2


 

   Éshtė si vaji i ēmuar i shpėrndarė mbi krye, qė zbret mbi mjekrėn e Aaronit, qė zbret deri nė cep tė rrobave tė tij.  

 

 


3


 

   Éshtė si vesa e Hermonit, qė zbret mbi malet e Sionit, sepse atje Zoti ka vėnė bekimin, jetėn nė pėrjetėsi.  

 

 


Psalmet 134

 

 

 

HTMLBible Software - Public Domain Software by johnhurt.com

 


Other Items are Available At These Sites: