Albanian Bible

Psalmet 133

Psalmet

Return to Index

Chapter 134

1


 

   Ja, bekoni Zotin, ju, tė gjithė shėrbėtorėt e Zotit, qė e kaloni natėn nė shtėpinė e Zotit.  

 

 


2


 

   Ngrini duart nė drejtim tė shenjtores dhe bekoni Zotin.  

 

 


3


 

   Tė bekoftė Zoti nga Sioni, ai qė ka krijuar qiejtė dhe tokėn.  

 

 


Psalmet 135

 

 

 

HTMLBible Software - Public Domain Software by johnhurt.com

 


Other Items are Available At These Sites: