Ukrainian Bible

Leviticus 3

Leviticus

Return to Index

Chapter 4

1


 

  ¶ І Господь промовляв до Мойсея, говорячи:  

 

 


2


 

  Промовляй до Ізраїлевих синів, говорячи: Коли хто невмисне згрішить проти якої зо всіх заповідей Господніх, чого не треба чинити, а він учинить проти однієї з них,  

 

 


3


 

  якщо помазаний священик згрішить на провину народу, то він принесе за гріх свій, що згрішив ним, бичка, молоде з худоби великої, безвадного для Господа на жертву за гріх.  

 

 


4


 

  І приведе він того бичка до входу скинії заповіту перед Господнє лице, і покладе свою руку на голову того бичка, та й заріже бичка перед Господнім лицем.  

 

 


5


 

  А помазаний священик візьме крови того бичка, та й внесе її до скинії заповіту.  

 

 


6


 

  І вмочить священик пальця свого в ту кров, та й покропить тією кров'ю сім раз перед Господнім лицем перед завіси святині.  

 

 


7


 

  І дасть священик з тієї крови на роги жертівника кадила пахощів, перед Господнім лицем, що він у скинії заповіту, а всю кров бичка виллє до підстави жертівника цілопалення, що при вході скинії заповіту.  

 

 


8


 

  А ввесь лій бичка жертви за гріх принесе з нього лій, що закриває нутрощі, і ввесь лій, що на нутрощах,  

 

 


9


 

  і обидві нирки та лій, що на них, що на стегнах, а сальника на печінці здійме його з нирками,  

 

 


10


 

  як приноситься з вола мирної жертви, і священик спалить те на жертівнику цілопалення.  

 

 


11


 

  А шкуру бичка та все м'ясо його з головою його та голінками його, і нутрощі його, і нечистість їх,  

 

 


12


 

  і всього бичка винесе поза табір до чистого місця, до місця висипання попелу, і спалить його на дровах в огні, на висипанні попелу буде спалений він.  

 

 


13


 

  ¶ А коли вся Ізраїлева громада помилково згрішить, і діло буде затаєне з очей зборів, і зроблять що проти якої зо всіх Господніх заповідей, чого не можна робити, і завинять,  

 

 


14


 

  а гріх буде пізнаний, що вони згрішили ним, то збори принесуть бичка, молоде з худоби великої, на жертву за гріх. І вони приведуть його перед скинію заповіту.  

 

 


15


 

  А старші громади покладуть свої руки на голову бичка перед Господнім лицем, та й заріже один з них бичка перед лицем Господнім.  

 

 


16


 

  А помазаний священик внесе крови бичка до скинії заповіту.  

 

 


17


 

  І вмочить священик пальця свого в ту кров, та й покропить сім раз перед Господнім лицем перед завіси.  

 

 


18


 

  І дасть він із тієї крови на роги жертівника, що перед Господнім лицем, що він у скинії заповіту, а всю ту кров виллє до підстави жертівника цілопалення, що при вході скинії заповіту.  

 

 


19


 

  А ввесь його лій принесе з нього та й спалить на жертівнику.  

 

 


20


 

  І зробить з тим бичком те саме, що робив бичкові жертви за гріх, так само зробить із ним. І так священик дасть очищення за них, і буде прощено їм.  

 

 


21


 

  І винесе бичка поза табір, та й спалить його, як палив бичка першого, він жертва за гріх зборів.  

 

 


22


 

  ¶ Коли згрішить начальник, і зробить що невмисне проти якої зо всіх заповідей Господа, Бога його, чого робити не можна, та й завинить,  

 

 


23


 

  і буде пізнаний ним гріх його, що згрішив ним, то приведе він жертву свою безвадного козла,  

 

 


24


 

  і покладе свою руку на голову того козла, та й заріже його в місці, де ріжеться цілопалення перед Господнім лицем, він жертва за гріх.  

 

 


25


 

  А священик візьме з крови жертви за гріх своїм пальцем, та й дасть на роги жертівника цілопалення, а кров його виллє до підстави жертівника цілопалення.  

 

 


26


 

  А ввесь лій його спалить на жертівнику, як лій мирної жертви, та й так очистить священик його з гріха його, і буде прощений йому.  

 

 


27


 

  ¶ А коли яка душа з народу землі невмисне згрішить, коли зробить що проти якої з заповідей Господніх, чого робити не можна, та й завинить,  

 

 


28


 

  і буде пізнаний ним гріх його, що згрішив, то він приведе жертву свою безвадну козу, самицю, за гріх свій, що він згрішив був,  

 

 


29


 

  і покладе свою руку на голову жертви за гріх, та й заріже цю жертву за гріх у місці цілопалення.  

 

 


30


 

  А священик візьме своїм пальцем із крови її, та й дасть на роги жертівника цілопалення, а всю її кров виллє до підстави жертівника.  

 

 


31


 

  А ввесь її лій він здійме, як знятий був лій із мирної жертви, і священик спалить на жертівнику на пахощі любі для Господа. І так священик очистить його, і буде прощено йому.  

 

 


32


 

  А якщо він приведе вівцю в жертву свою за гріх, то приведе безвадну самицю,  

 

 


33


 

  і покладе свою руку на голову жертви за гріх, та й заріже її на жертву за гріх у місці, де ріже він жертву цілопалення.  

 

 


34


 

  І візьме священик із крови жертви за гріх своїм пальцем, та й дасть на роги жертівника цілопалення, а всю кров її виллє до підстави жертівника.  

 

 


35


 

  А ввесь лій її здійме, як здіймається лій вівці з мирної жертви, та й спалить священик його на жертівнику на огняні жертви Господні. І так очистить його священик за гріх його, що згрішив був, і буде прощено йому.  

 

 


Leviticus 5

 

 

 

HTMLBible Software - Public Domain Software by johnhurt.com

 


Other Items are Available At These Sites: