Ukrainian Bible

Leviticus 9

Leviticus

Return to Index

Chapter 10

1


 

  ¶ І взяли Ааронові сини, Надав та Авігу, кожен кадильницю свою, і дали в них огню, і поклали на ньому кадило, і принесли перед Господнє лице чужий огонь, якого Він не наказав був приносити їм.  

 

 


2


 

  І вийшов огонь від лиця Господнього, та й спалив їх, і вони повмирали перед Господнім лицем.  

 

 


3


 

  ¶ І сказав Мойсей до Аарона: Це те, про що говорив був Господь, кажучи: Серед близьких Моїх Я буду освячений, і перед усім народом буду прославлений. І замовк Аарон.  

 

 


4


 

  І покликав Мойсей Мисаїла та Елцафана, синів Уззіїла, Ааронового дядька, та й промовив до них: Підійдіть, винесіть братів своїх із святині поза табір.  

 

 


5


 

  І вони підійшли, та й винесли їх в їхніх хітонах поза табір, як наказав був Мойсей.  

 

 


6


 

  І сказав Мойсей до Аарона, та до Елеазара й до Ітамара, синів його: Голів ваших не відкривайте, і одеж ваших не роздирайте, щоб вам не померти, і щоб на всю громаду не розгнівався Він. А брати ваші, увесь дім Ізраїлів будуть оплакувати те спалення, що спалив Господь.  

 

 


7


 

  А зо входу скинії заповіту не вийдете ви, щоб не померти, бо на вас олива Господнього помазання. І зробили вони за Мойсеєвим словом.  

 

 


8


 

  ¶ А Господь промовляв до Аарона, говорячи:  

 

 


9


 

  Вина та п'янкого напою не пий ані ти, ані сини твої з тобою при вході вашім до скинії заповіту, щоб вам не померти. Це вічна постанова для ваших поколінь,  

 

 


10


 

  і щоб розрізняти між святістю й між несвятістю, і між нечистим та між чистим,  

 

 


11


 

  і щоб навчати Ізраїлевих синів усіх постанов, про що говорив до них Господь через Мойсея.  

 

 


12


 

  ¶ І Мойсей промовляв до Аарона та до Елеазара й до Ітамара, позосталих синів його: Візьміть хлібну жертву, полишену з огняних Господніх жертов, та й їжте її прісну при жертівнику, бо це Найсвятіше.  

 

 


13


 

  І будете їсти її в місці святому, бо вона уставова пайка твоя й уставова пайка синів твоїх з огняних жертов Господніх, бо так мені наказано.  

 

 


14


 

  А грудину колихання та стегно приношення будете їсти в місці чистому, ти й сини твої, та твої дочки з тобою, бо уставова пайка твоя й уставова пайка синів твоїх дані з мирних жертов Ізраїлевих синів.  

 

 


15


 

  Стегно приношення й грудину колихання на огняних жертвах лою принесуть вони, щоб колихати як колихання перед Господнім лицем. І буде це для тебе та для синів твоїх з тобою на вічну постанову, як наказав Господь.  

 

 


16


 

  А козла жертви за гріх пильно шукав Мойсей, і ось він був спалений. І розгнівався на Елеазара й на Ітамара, позосталих Ааронових синів, кажучи:  

 

 


17


 

  Чому ви не з'їли жертви за гріх у місці святому? Бо вона Найсвятіше, і її я дав вам, щоб уневажнити провину громади, щоб очистити їх перед Господнім лицем.  

 

 


18


 

  Тож не внесено крови її до святині всередину. Будете конче їсти її в святині, як я наказав.  

 

 


19


 

  І промовляв Аарон до Мойсея: От сьогодні принесли вони свою жертву за гріх і цілопалення своє перед Господнє лице, і трапилося мені оце. А буду я їсти жертву за гріх сьогодні, чи буде це добре в Господніх очах?  

 

 


20


 

  І почув Мойсей, і було це добре в його очах.  

 

 


Leviticus 11

 

 

 

HTMLBible Software - Public Domain Software by johnhurt.com

 


Other Items are Available At These Sites: