Ukrainian Bible

Numbers 4

Numbers

Return to Index

Chapter 5

1


 

  ¶ І Господь промовляв до Мойсея, говорячи:  

 

 


2


 

  Накажи Ізраїлевим синам, і нехай повисилають з табору кожного прокаженого, і кожного течивого, і кожного нечистого через доторкнення до мертвого тіла.  

 

 


3


 

  І чоловіка й жінку будете висилати, поза табір будете висилати їх, і вони не занечистять таборів своїх, що Я серед них пробуваю.  

 

 


4


 

  І зробили так Ізраїлеві сини, і повисилали їх поза табір, як Господь промовляв був Мойсеєві, так зробили Ізраїлеві сини.  

 

 


5


 

  І Господь промовляв до Мойсея, говорячи:  

 

 


6


 

  Промовляй до Ізраїлевих синів: Чоловік або жінка, коли зробить який людський гріх, чинячи тим спроневірення проти Господа, і завинить душа та,  

 

 


7


 

  то вони визнають свій гріх, що зробили, і кожен зверне найперше ціну провини своєї, і додасть до неї п'ятину її, та й дасть тому, кому завинив він.  

 

 


8


 

  А якщо в того чоловіка нема викупника, щоб йому звернути ту ціну провини, то провина та буде звернена Господеві, і буде це священикові, опріч барана очищення, що ним очистить його.  

 

 


9


 

  А кожне приношення зо всяких святощів Ізраїлевих синів, що принесуть священикові, буде йому.  

 

 


10


 

  І що хто посвятить, буде йому. Що хто дасть священикові, буде йому.  

 

 


11


 

  ¶ І Господь промовляв до Мойсея, говорячи:  

 

 


12


 

  Промовляй до Ізраїлевих синів і скажи їм: Кожен чоловік, коли жінка його зрадить і спроневірить його,  

 

 


13


 

  і буде хто злягатися з нею і буде затаєне від очей її чоловіка, і буде заховане, і вона занечиститься, а свідка проти неї нема, і вона не буде схоплена,  

 

 


14


 

  та на ньому перейде дух ревнощів, і він буде ревнивий за свою жінку, що вона занечищена; або перейде на ньому дух ревнощів, і він буде ревнивий за свою жінку, а вона не була занечищена,  

 

 


15


 

  то приведе той чоловік свою жінку до священика, і принесе за неї жертву її, десяту частину ефи ячної муки, оливи на неї виллє, і не дасть на неї ладану, бо це хлібна жертва ревнощів, жертва пригадувальна, що пригадує провину.  

 

 


16


 

  І священик приведе її, і поставить перед Господнім лицем.  

 

 


17


 

  І візьме священик святої води в глиняну посудину, і пороху, що буде на долівці скинії, візьме священик, та й дасть до води.  

 

 


18


 

  І поставить священик ту жінку перед лицем Господнім, і відкриє голову тієї жінки, і дасть на руки її хлібну жертву пригадувальну, це хлібна жертва ревнощів. А в руці священика буде гірка вода, що наводить прокляття.  

 

 


19


 

  І закляне її священик та й скаже до жінки: Якщо ніхто не лежав із тобою, і якщо ти не зрадила нечистим гріхом, живши з чоловіком своїм, очисться від гіркої води, що наводить прокляття!  

 

 


20


 

  А коли ж ти зрадила, живши з чоловіком своїм, і коли ти занечистилась, і хтось злігся з тобою, крім твого чоловіка,  

 

 


21


 

  і закляне священик ту жінку клятвою прокляття, і скаже священик тій жінці: Нехай дасть тебе Господь на прокляття та клятву серед народу твого тим, що Господь зробить стегно твоє опалим, а живіт твій напухлим,  

 

 


22


 

  і ввійде ця вода, що наводить прокляття, до нутра твого, щоб зробити живіт напухлим, і щоб зробити стегно опалим. А жінка та скаже: Амінь, амінь!  

 

 


23


 

  І напише священик ті прокляття на звої, й обмиє гіркою водою,  

 

 


24


 

  і напоїть ту жінку гіркою водою, що наводить прокляття; і ввійде в неї та вода, що наводить прокляття, і дає гіркий біль.  

 

 


25


 

  І візьме священик із руки тієї жінки ту хлібну жертву ревнощів, і буде колихати ту хлібну жертву перед Господнім лицем, та й принесе її до жертівника.  

 

 


26


 

  І візьме священик жменю з хлібної жертви, як пригадувальну частину, та й спалить на жертівнику. А потім напоїть ту жінку водою.  

 

 


27


 

  І напоїть водою, і станеться, якщо була вона занечищена й спроневірила своєму чоловікові, то ввійде в неї та вода, що наводить прокляття, і дасть гіркий біль, і опухне живіт її, і западе стегно її, і стане та жінка прокляттям серед народу свого.  

 

 


28


 

  А якщо та жінка не була занечищена, і чиста вона, то буде очищена, і буде здатна родити дітей.  

 

 


29


 

  Оце закон про ревнощі, коли зрадить жінка чоловікові своєму, і занечиститься,  

 

 


30


 

  або коли на чоловіка найде дух ревнощів, і він буде ревнивий за жінку свою, то поставить ту жінку перед Господнім лицем, а священик виконає над нею ввесь цей закон.  

 

 


31


 

  І буде очищений той чоловік від гріха, а жінка та понесе свій гріх.  

 

 


Numbers 6

 

 

 

HTMLBible Software - Public Domain Software by johnhurt.com

 


Other Items are Available At These Sites: